Co powinna zrobić osoba z bólem pod kolanem?

Tato uderzył się pod kolanem o kant mebla. Ze 2 dni nic się nie działo, nie było bólu i nawet siniaka. Na 3-ci dzień chciał uklęknąć i poczuł ostry ból w miejscu uderzenia. W ciągu następnych 24-48 godz noga lekko spuchła aż do kostki a w miejscu uderzenia jest "wiercący/smylający ból". Na razie założyliśmy bandaż elastyczny, ale czy to dobrze? Co najlepiej zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.