Co powoduje bóle łydek, ud i stóp?

Witam. Problem rozpoczął się od bolących łydek, następnego dnia doszły uda i stopy wraz ze swedzeniem. Bol nog towarzyszyl cały czas. W koncu doszedł ból w oddcinku lędzwiowym kręgosłupa. Ibuprom 4 masci poszly w ruch i pomógł metafen. 2 dni poźniej ból zniknąl pozostała niemożność zgięcia się w przód. Po poludniu tego dnia doszło swędzenie ciała - co chwilę inny punkt. Półtorej tygodnia temu zostalam uzadlona przez osy ale miejsca ukaszen juz prawie wygojone. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był wykonywany jakiś wysiłek fizyczny? Być może to komponenta Rwy kulszowej proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego