Co robić z tą silną potliwością?

Od 5 miesięcy mam problem z nadmierna potliwością. Pocę się głównie na twarzy, plecach oraz pod pachami. Dzieje się to w sytuacjach niestresowych, przy normalnych temperaturach na zewnątrz. Jakie badania warto wykonać żeby zdiagnozować problem? Mam 23 lata i jestem kobieta.

Dzień dobry,

odpowiadając na Pani pytanie proszę wykonać podstawowe badania laboratoryjne, które mogą okazać się potrzebne do wykluczenia wtórnych przyczyn nadpotliwości obejmują;

CRP, MORFOLOGIA Z ROZMAZEM, GLIKEMIĘ, TSH, PRÓBY WĄTROBOWE I TRZUSTKI, STĘŻENIE ELEKTROLITÓW, OGÓLNE BADANIE MOCZU.

Z wynikami proszę udać się do lekarza rodzinnego który je oceni oraz wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe. W razie konieczności lekarz zaleci konsultację odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam