Co się dzieje z moim 2-miesięcznym dzieckiem?

Witam, moje dziecko ma 9 tygodni. Od kilku dni mam poważny problem, otóż niemowlę, które do tej pory nie miało problemów ze spaniem w dzień i w nocy, nagle ma niesamowity problem ze snem. Nie chce w ogóle spać, ani przez cały dzień, na noc też nie jest lepiej, leży i się patrzy albo płacze, ale nie ma mowy o śnie. Wczoraj nie spał cały dzień i całą noc. Myślałam, że uśnie w końcu ze zmęczenia, ale nie. Nic mu nie pomagało. Już sama nie wiem, co mam robić. Co się dzieje? Przecież to niemożliwe, żeby dziecko nic nie spało. Proszę o pomoc!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Przede wszystkim konieczne jest wykluczenie medycznego podłoża zachowania Pani dziecka, stąd nalegam na konsultację z neurologiem dziecięcym! Po rozmowie ze specjalistą proszę skontaktować się z pediatrą i na pewno z terapeutą sensorycznym. Ważne jest określenie potrzeb dziecka i poradzenie sobie z  jego odbiorem rzeczywistości, w której się znalazło.

Pozdrawiam.