Co sie dzieje z moim organizmem?

Dziękuję bardzo za odpowiedź, mam ograniczony dostęp do lekarza, okres miał się pojawić 7 lutego. a pojawił się 4 lutego. Ból brzucha nie ustąpił i mam napięte piersi. Testu nie wykonałam. bo skoro pojawił się okres to wyklucza ciążę.
Poza tym okres mam intensywny, co jakieś pół roku pojawia się coś w rodzaju krwotoku. 20 podpasek dziennie. Mój lekarz kiedyś stwierdził, że skoro już urodziłam 2 dzieci, to nie powinnam starać się o 3, a ja bardzo chcę.

Proszę o odpowiedź, co się dzieje z moim organizmem? Dziękuję

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Obfitość Pani miesiączek budzi poważny niepokój. Istnieje wiele możliwych przyczyn takiego zjawiska, np. mięśniaki macicy, polipy w drogach rodnych, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi. Nadmierne krwawienie może łatwo doprowadzić do anemii, z różnymi poważnymi nieraz konsekwencjami. Powinna Pani postarać się o wizytę u ginekologa. Dokładny wywiad oraz badanie ginekologiczne powinny wystarczyć do postawienia przynajmniej wstępnej diagnozy. Jest to konieczne, by możliwe było bezpieczne planowanie kolejnej ciąży, która z pewnością nie jest wykluczona.
Pozdrawiam serdecznie!