Co stało się z moją piersią?

Mam 34 lata i dwójkę dzieci. Chciałam mieć jeszcze jedno, ale kilka dni temu zauważyłam. że jedna pierś zmieniła się, jest to prawa pierś. Przecina ją z boku od pachy linia, która wygląda jak blizna i z początku myślałam, że jest to od stanika odcisk ale rano, kiedy wstałam, była ona nadal. Wczoraj wyczułam chyba powiększone węzły pod pachą i ta pierś mnie trochę jakby ściąga. Mam takie odczucia. Zapisałam się do ginekologa, ale muszę czekać cały tydzień. trochę się boję.

Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,

Niestety bez zbadania Pani trudno będzie stwierdzić, co Pani dolega. Większość dolegliwości związanych z piersiami ma podłoże łagodne, najczęściej na tle zaburzeń równowagi hormonalnej. Proszę się zatem nie denerwować, spokojnie poczekać na wizytę u ginekologa. Lekarz zbada Panią, oraz stwierdzi, czy to co Pani wyczuwa w dole pachowym to faktycznie powiększone węzły chłonne.

Pozdrawiam serdecznie