Co znaczą te bolesne miesiączki po zabiegu HSC?

Witam. miałam zabieg HSC, ze względu na krwawienia międzymiesiączkowe. Niepokoi mnie endometrium -odpowiednie do fazy cyklu z obficie unaczynionym dnem ,liczne zrosty. Dodam ze rodziłam 2 razy, miosiączki są bolesne i ze skrzepami. oczywiście czekam na wynik wycinku .Miałam wyłyżeczkowanie kanału i jamy macicy i uwolnienie zrostów , ale lekarz nic nie wytłumaczył. pozdrawiam Dorota

Lek. Tomasz Budlewski

zapewne lekarz powie coś więcej po wynikach biopsji, która dokładnie określi czym są powyżej opisywane zmiany.