Co znaczy przesilenie po siłowni?

W środę, po ok 2tyg przerwie byłem na siłowni, może się przesiliłem, do tego wszedlem na maszynę wibrującą nastawiając ją na maks. wibracje. Kol. dnia dzień bolal mnie brzuch i plecy (ciężki do zlokalizowania bol) temp. 37, biegunka. W nocy ból tak nieprzyjmny ze nie spalem. Bylem u lek. - USG brzucha - ok. Zapisal gasec, loperam. nosp. Teraz boli mniej ale bol w plecach dalej jest-promieniuje do brzucha, albo boli brzuch?ciezko pow. po polopir, chyba lepiej. temp rano 36,5Czy p. sie niepokoic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć