Codzienne nudności w 11 tygodniu ciąży

jestem w 11 tygodniu ciazy i mam calodzienne nudnosci, nic mi nie smakuje. Jedyne na co mam ochote i co nie przyprawia mnie o mdlosci to zupki chinskie, a wiem ze sa niezdrowe, ale nie moge sie im oprzec. Czy to zaszkodzi Malenstwu?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jest to zdrowa dieta i proszę ograniczać. Jeżeli nic nie smakuje proszę dużo pić wody niegazowanej lub herbat ziołowych.