Częste biegunki i zmiany łuszczycowe u mężczyzny po 30.

częste biegunki, jakie badania zrobić? mężczyzna po 30. zmiany łuszczycowe niewielkie jak leczyć?

Marta Mielniczuk

Witam, w celu ustalenia odpowiedniego leczenia łuszczycy niezbędna jest wizyta u dermatologa. Jeśli natomiast chodzi o biegunki, najpierw należy ustalić, czy ich przyczyna jest organiczna i czynnościowa, w tym celu potrzebny jest dokładny wywiad i badanie przedmiotowe, nie jest możliwe postawienie diagnozy przez internet, sugeruję więc wizytę u lekarza POZ. Pozdrawiam