Czy bóle piersi i brzucha może oznaczać ciążę?

Witam! Bardzo proszę o pomoc... Przejdę do sedna 26.12.2014r uprawiałam seks z moim chłopakiem dodam, że był to mój pierwszy raz . Pierwszy stosunek odbył się z zabeczeniem tzn. prezerwatywą, drugi niestety bez niczego, ale przed wytryskiem partner wyszedł ze mnie moje pytanie to czy możliwe jest prawdopodobieństwo ciąży ? 11 dni po stosunku robiłam test wyszedł negatywny, 3 dni później wyszedł też negatywny.. a od kilku dni bardzo bolą mnie piersi i brzuch lecz nie mam okresu.. Czy to ciąża ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę wykonać test e okolicy spodziewanej miesiączki. Prawdopodobieństwo ciąży jak najbardziej istnieje.