Czy da się przerwać błonę dziewiczą samemu?

Witam. Rok temu zachaczylam swoja blone dziewicza ostrzem maszynki podczas depilacji miejsc intymnych. Poleciala mi krew (ok. 1-2 ml) wraz z bialym, rzadkim "plynem", ktorego bylo troszke wiecej. Pogodzilam sie z tym, ale niestety moj problem polega na tym, ze moj chlopak, ktory widzial moj stan przed defloracja nie jest pewny mojej wiernosci. Od tego momentu sypialam z nim juz "setki razy" i moje pytanie brzmi: Czy da sie mu udowodnic moja niewinnosc badaniem ginekologicznym? Bardzo mi zalezy.

Witam. Jeśli rozpoczęła już Pani normalną aktywność seksualną nie ma możliwości sprawdzenia kiedy doszło do defloracji.