Czy dwa tesy ciążowe mogą być fałszywie negatywne?

Witam.
Od odstawienia tabletek mam nieregularną miesiączkę. Ale zawsze mieściła się w normach 20-24 dni. Dziś jest już 30 dzień, a w dniach 27 i 29 zrobiłam dwa testy ciążowe: jeden paskowy i jeden płytkowy - oba dały wynik negatywny.
Czy to możliwe, że mimo wszystko jestem w ciąży?
Dodam, że ostatnio dużo więcej śpię, podbrzusze mnie boli dość mocno, ale tylko momentami, przeszkadza mi zapach cytryny, źle się czuję po spaleniu papierosa i moje sutki z różowych robią się brązowe.
Czy robiłam te testy za wcześnie? Czy można im w 100% ufać?
Bardzo proszę o odpowiedź!

Witam serdecznie,

Test ciążowy według producenta jest wiarygodny już po około 10 dniach od zapłodnienia. Najlepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki. Zatem w Pani przypadku test ciążowy powinien już być wiarygodny.
Pozostałe objawy nie muszą być związane z ciążą. Mogą świadczyć o zbliżającej się miesiączce. Gdyby miesiączka się nie pojawiła wskazana będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam