Czy jest jakakolwiek szansa aby zmienić moją samoocenę?

Mam 19 lat i 148 cm wzrostu... Nie wiem,czy ma to jakiś wpływ,ale urodziłam się bez kości krzyżowo-lędzwiowej. Czy jest jakakolwiek szansa aby lekarz endokrynolog podałby mi hormon wrostu? Wiem,że można podawać go tylko osobom do 18 roku życia,ale chciałabym upewnić się,czy jest jakakolwiek szansa aby zmienić moją samoocenę. Okropnie ten wzrost mi przeszkadza...

W obszarze pracy nad samooceną, czy bardziej poczuciem własnej wartości, pomocne może okazać się wsparcie psychologiczne i do konsultacji z takim specjalistą zachęcam. Co do możliwości leczenia endokrynologicznego, należy skontaktować się z lekarzem.