Czy jest możliwość choroby nowotworowej?

Test Ca 125 wyniósł 38,90 po 2 tygodniach 347. Kobieta wiek 37 lat. Test roma He4 wynik 48,9 natomiast przed menopauza 8,5 po natomiast 55,90. Dodam ze CA 125 był wykonan w 5 tygodniu ciąży. Czy jest możliwość choroby nowotworowej czy ciąża może tak mocno podnosić wynik markera Ca 125?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się ze specjalistą ginekologii onkologicznej. Pozdrawiam.