Czy konieczna jest u mnie diagnostyka kardiologiczna?

Dzień dobry! Mam problemy z ukrwieniem mózgu, tak jakby "otępienne" i różne problemy neurologiczne, neuropsychiatryczne a także dysautonomię.. Wszystko to podobno wynika z zespolu Barlowa. Mam też takie dni że serce bez powodu bije mi zbyt szybko i wtedy ciężko cokolwiek robić. Miałam robione ekg i usg serca i wyszło tylko wypadanie płatka/płatków. Brałam beta blokery i nie pomagały. Nie jest to ciężkie wypadanie płatków ale jednak jest i bardzo ciężko się żyje przy takich objawach. Nie wiem czy jest dla mnie jakaś pomoc. Czy może powinnam zrobić jeszcze jakieś badania kardiologiczne?
KOBIETA, 39 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry.

Warto na opisany temat porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu lub rodzinnym albo z kardiologiem który wykonywał diagnostykę USG. Jeśli nasilają się objawy warto wykonać dodatkową diagnostykę np holter EKG 48 godzinny, badanie z krwi i kontrola z lekarzem aby porównać z poprzednią diagnostyką i oceną objawów klinicznych.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk