Czy miesiączka może być przesunięta tabletkami antykoncepcyjnymi?

witam mam 20 lat miesiaczki regularne ostatnia 01.03.15 r w ten dzien zaczelam brac tabletki anty miesiaczka skonczyla mi sie 06.03 a tablettki anty odstawilam po 8 dniach czyli 08.03 i 10.03 wystapilo krwawienie po odstawieniu ktore trwalo 5 dni . do dzis nie mam miesiaczki a powinnam miec na poczatku kwietnia poniewaz mam regularnie co 29/30 dni ale za to od tygodnia kuja mnie jajniki tak jak by szpilka prawy raz lewy i bole w podbrzuszu.moze to byc ciąza czy okres mi sie przesunol przez ant

Piotr Pilarski

Po zakończeniu brania antykoncepcji cykl może być nieuregulowany przez 3 miesiące. Jeśli dłużej występuję problemy sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.