Czy mogę dołączyć preparat Slimcea w celu uzyskania lepszego efektu?

Od 2 tygodni się odchudzam, ćwiczę oraz utrzymuję dietę, czy mogę dołączyć preparat Slimcea w celu uzyskania lepszego efektu?

Preparat o który Pani pyta jest to preparat o dużej złożoności zawierający wiele substancji aktywnych. Stosowanie dowolnych preparatów stymulujących odchudzanie należy traktować jako ostateczność, gdy zawodzą tradycyjne metody. Wynika to z faktu, iż preparaty te składają się z naturalnych składników, które powinniśmy próbować dostarczyć z pożywieniem lub z różnych substancji normalnie nie spożywanych, które mogą ingerować w metabolizm i zaburzać równowagę organizmu. Jeżeli już jest Pani zdecydowana na jakiś preparat to polecam jedno lub dwuskładnikowe, gdyż nie są znane interakcje pomiędzy wszystkimi substancjami stymulującymi odchudzanie stosowanymi jednocześnie. Zwracam także uwagę na to, że preparat o który Pani pyta jest suplementem diety (nie lekiem) i w związku z tym nie musiał przejść ŻADNYCH badań w kierunku bezpieczeństwa stosowania przed wprowadzeniem na rynek. Znane są przypadki, gdzie preparaty odchudzające wywołaly bardzo negatywne efekty zdrowotne. Proszę także pamiętać, że dieta odchudzająca to swego rodzaju maraton i długotrwałe efekty uzyskuje się przy małej utracie masy w krótkim czasie - powinno się stopniowo zrzucać kilogramy w tempie około 1 kg tygodniowo. Wtedy ograniczamy negatywne dla organizmu efekty diety i minimalizujemy ryzyko wystąpienia efektu jo-jo. Życzę wytrwałości i powodzenia.