Czy mój wynik badania moczu oznacza infekcję?

proszę o informację czy mój wynik badania moczu oznacza infekcję? mam objawy: ból przy oddawaniu moczu, wcześniej krwiomocz . Aktualnie przyjmuję da Furag Max i czuję delikatną poprawę Badanie ogólne moczu: Barwa bursztynowa Przejrzystosc zupełna PH 6,5 , Ciezar własciwy 1,010 Leukocyty obecne nieobecne Azotyny obecne nieobecne Krew obecna Nabłonki płaskie nieliczne wpw Leukocyty - liczba (C30) 15-20 wpw Erytrocyty swieze 25-30 wpw Bakterie nieliczne wpw

Lek. Michał Lenard

Wynik badania moczu może sugerować infekcję, ale powinien być zinterpretowany przez lekarza zlecającego badanie, który oceni go biorąc pod uwagę Pani stan kliniczny. Pozdrawiam!