Czy moje wyniki potwierdzają krztusiec?

Witam. Lekarz podejrzewa u mnie krztusca. Kaszel utrzymuje się już 2 miesiąc. Czy te wyniki to potwierdzaja ?Wyniki badań IgM 0.65 Ujemny ratio <0,8 Watplowy ratio >0,8 Do < 1,1 Dodatni ratio > 1,1

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Według podanych norm wynik przeciwciał jest ujemny. Oczywiście powinna Pani zgłosić się z tym wynikiem do lekarza prowadzącego na wizytę kontrolna.