Czy można pozbyć się wiszącej skóry na rękach bez operacji?

czy mozna pozbyc sie wiszacej skory na rekach po schudzeniu bez operacji?

Witam Panią serdecznie,

to trudny proces, ale w pewnym sensie można: łączymy zabiegi przegrzewania skóry Zaffiro z medyczną karboksyterapią a także mezoterapią - najczęściej na zakończenie.
Wszystko uzależnione jest od nasilenia problemu i "zaciętości" Pacjenta:)
Jeżeli osoba poddająca się zabiegom przygotuje się na to iż poniesie koszt, poświęci czas i zaufa specjalistom - efekt będzie.

Z poważaniem

Mozna zastosować leczenie stymulujące produkcję kolagenu
-nici PDO
- zabiegi z uzyciem fali RF, ja dysponuj bardzo dobrym pelleve
Zapraszam na konsultacje , efekty leczenia sa dobre.
Ewa Rybicka

Tak można...najlepiej najpierw przyjść na konsultację, podczas której obejrzy lekarz nadmiar skóry i dobierze metodę leczenia. Jest wiele zabiegów, które pomogą przy tym problemie np. pelleve, ostrzykiwanie preparatami, kwas hialuronowy.Można również doustnie przyjmować koktajle witaminowe oraz połączyć kurację z ćwiczeniami fizycznymi.