Czy nerwica może dawać codziennie inne objawy?

Czy nerwica może dawać codziennie inne objawy i regularnie co 5-10 minut?Wmawiaja mi nerwice ale nie nie moge uwierzyc w to ze moze meczyc 24/7 co 5-10 minut.Jeden neurolog stwierdzil nastepstwa nieokreslonych chorob naczyn mozgowych-dal WITAMINY!wyniki z PMR bialko 57,pleocytoza7,Odczyn Pandy+.Kłucie w czole,mrowinia wokół ust,szczypanie w łydkach,ból pod obojczykami,utrata siły w jednej ręce,uczucie poelwania wrzątkiem stóp,i tak co 5-10 minut.

Dzień dobry,

Jeżeli lekarz neurolog źródła Pana dolegliwości upatruje w czynnikach psychicznych, to najlepsze co może Pan zrobić to udać się do lekarza psychiatry, np.: w Poradni Leczenia Nerwic.