Czy Pantaprazol 40 mg można brać 2 razy dziennie?

pantaprazol 40 mg .czy można brac rano i wieczorem?jak najszybciej odkwasić organizm?chyba nie jest najciekawiej bo po wypaleniu papierosa mam mocne gazy i poczucie do toalety nawet jeśli już z niej wyszedłem.i zawsze coś wypada ze mnie nawet malutki kawałek stolca.ktoóry myśle powoduje odur .mo problem trwa bardzo długo już nie mam siły po tch lekach jest lżejszy ale nadal intensywny na tyle ze uprzyksza mi zycie.prosze o fachową porade.co mogę zrobić więcej .jestem po gastroskipi i kolanoskopi.zanaleziono tylko ten stan zapalny i coś na sciankach zeładka lekarz powiedział ze to od lekow przeciw bolowych sa zniszczenia

Lek. Michał Lenard

Pantoprazol powinien Pan stosować wg zaleceń swojego lekarza, przedawkowanie tego leku również jest groźne dla organizmu. Skoro takie objawy pojawiają się po paleniu tytoniu, to warto zastanowić się nad rzuceniem palenia. Pozdrawiam!