Czy powinnam wykonać tomografię głowy?

Witam po moich objawach mam poważne podejrzenia co do nowotworu mózgu (oczywiście nie musi to być zaraz złośliwy) mianowicie ostatnio bardzo czesto silnie boli mnie głowa aż do nudności, mam zawroty głowy, jestem senna, mam spore problemy z koncentracją i pamięcią na dodatek ostatnio miałam w nocy drgawki które obudziły mojego chłopaka z kolei on mnie ocknął i dopiero mi przeszło po około 20-30 sekundach. Proszę o pomoc czy mam po co iść do neurologa z prośbą o tomografie głowy?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna! Pełne badanie, ocena wyników labor; inne schorzenia? ogólny stan Pacjenta ??
Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, unikanie alkoholu i używek!, regularne posiłki, płyny; dużo płynów bo upały...
Badanie EEG , ew MRI do decyzji Neurologa ; Pozdrawiam, zapraszam