Czy pozytywny wynik testu ciążowego może być spowodowany niepęknięciem pęcherzyka Graffa?

Witam,
proszę pomóżcie! Byłam umówiona z ginekologiem w sprawie moich dużych upławów, termin wizyty miał się odbyć po miesiączce, niestety czekałam na okres i się nie pojawił, a zarazem zniknęły moje duże upławy, pani doktor sprawdziła mi szyjkę i powiedziała, że jest czysta, a to, że spóźnia mi się miesiączka przez tydzień, jest spowodowane tym, że nie pękł mi pęcherzyk Graffa.
Pani doktor dała mi do ssania Luteinę i okres miał się pojawić, po paru dniach odstawiłam tabletki, tak jak pani doktor zaleciła, i miała się pojawić miesiączka, niestety ból brzucha, bolesność i powiększone piersi oraz ból sutka mam do dziś, a okresu nie mam już od 3 tygodni. Od trzech dni czuję się fatalnie, brak powietrza, zmęczenie, niespanie nad ranem i mdłości zmusiły mnie do zrobienia testu ciążowego, zrobiłam go przed południem.
Ukazały się duże, bardzo widoczne dwie kreski, czyli pozytywne. Fakt, że ja i mój partner chcemy tego dziecka jak najbardziej. Ale nie wiem, co myśleć, zgłupiałam, czy to ciąża, czy to niepęknięty pęcherzyk Graffa daje pozytywny wynik testu? I czy możliwe, że pani doktor nie widziała na USG ciąży?
Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź (za parę dni mam wizytę u endokrynologa-ginekologa, bo mam również niespokojną tarczycę, ale nie wiem, co o tym myśleć, zwariuję zanim dojdzie do tej wizyty).

Dzień dobry!
Pozytywny test ciążowy to oczywiście obecność ciąży. Na USG mogło nie być widać wczesnej ciąży. Lek przyjmowany przez Panią tylko ją dodatkowo podtrzymał.
Z poważaniem