Czy rozpuszczalne w tabletkach witaminy do picia zawierają antyoksydanty?

Witam, czy rozpuszczalne w tabletkach witaminy na wodę do picia np (witamina C, multiwitamina, magnez) zawierają antyoksydanty, jeśli tak to ile?? I w czym jeszcze oprócz owoców i warzyw jest dużo antyoksydantów?

Dzień dobry,

najwięcej antyoksydantów jest w świeżych owocach i warzywach. Spożywając dziennie 5 porcji warzyw i owoców uzupełni Pan ich odpowiednią ilość.

Pozdrawiam