Czy takie krwawienie jak na początku połogu jest niepokojące?

Dzień dobry. 27.04 miałam cesarskie cięcie. Przez około 9 dni miałam krwawienie następnie wydzielinę lekko żółtą, przezroczystą. Od wczoraj dostałam ponownie krwawienia jak na początku połogu. Czy to jest normalne czy wskazuje na coś niepokojącego.

nie wiem ile czasu minęło od porodu CC do momentu ponownego krwawienia, które Pani opisuje. jeżeli zdarzyło się to podczas połogu (6 tyg od CC) to należy zwrócić się do ginekologa - krwawienie może być związane z niedokładnym oczyszczeniem macicy