Czy testy dokładnie wskażą kiedy mam owulację?

Witam Chciałabym dowiedzieć sie czy jest cos takiego jak owulacja przy karmieniu dziecka piersią na żądanie. Brak miesiączki a bym chciala starać się o drugie dziecko. Pytanie czy przy pomocy testow na owulacje pokaza mi kiedy mam owulacje czy lepsza by byla wizyta u ginekologa i monitorowanie. Nie chce odstawiac dziecka od piersi bo zalezy mi na karmieniu (6 miesiecy dziecko ma) Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Nie ma czegoś takiego, ale nie wiadomo w którym momencie wróci Pani cykl fizjologiczny jeżeli jeszcze nie wrócił. Więc owulacja może pojawić się w każdym momencie przy karmieniu piersią tak na prawdę, u jednych kobiet wcześniej, u innych później