Czy to jest wstrząs mózgu po wypadku?

Witam mam problem ze zdrowiem jechałem skuterem i uderzyłem w samochud po 2 tygodniowym pobycie w szpitalu lekarze stwierdzili ze mam wstrząs muzgu leci juz 2 msc i jest coraz gorzej ucisk w głowie jakby miał mi eksplodować panika była straszna bałem sie zostawać sam w domu bo myślałem ze umre , powiększają mi sie zrenice albo zwiększają nie mam siły na nic szybko się męcze kiedys potrafiłem być na dworze do 1 2 nawet teraz ledwo do 18 bo nie daje rady psychicznie i fizycznie

Witam!
Wstrząśnienie mózgu było w okresie około-urazowym i słusznie Pana hospitalizowano, wykonując szereg badań diagnostycznych. Aktualnie do tego wszystkiego dołączyły się zaburzenia neurasteniczno-lękowe i one wymagają wsparcia psychologicznego. Dawniej rozpoznawano cerebrastenię pourazową. To trochę potrwa.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.