Czy to okres czy przekwitanie?

30 maja skończyłam 40 lat - 12 czerwca zalała mnie krew więc myślałam że jest to normalny okres ale trwało to tylko jeden dzień , 23 czerwca znowu zalała mnie krew użyłam tamponu ale pod wieczór już był niepotrzebny bo krwawienie jest bardzo słabe trwa do teraz tj.27 czerwiec ale wygląda tak że na bieliznie jak chodzę niema ani śladu a jak idę do toalety załatwiam się i podcieram to papier jest we krwi .Czy to może być już okres przekwitania ?

Dzień dobry!

Jednorazowa zmiana w charakterystycznym dla Pani przebiegu cyklu może mieć wiele różnych przyczyn, niekoniecznie związanych z menopauzą.

Pozdrawiam!