Czy w piątym tygodniu ciąży będzie widać zarodek na USG?

Witam! Mam pytanie, miesiaczke miala 25.08,ostatnio zrobilam test i wyszedl pozytywny. Cykle mam raczej regularne i owulacje tez co 14 dni,potwierdzilo to nawet usg. Czy jeśli pójdę do lekarza jak minie 5 tydzień i 5 dni czy będzie widać już zarodek na usg?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Panią terminie zarodek powinien być już widoczny w badaniu usg.Pozdrawiam