Czy wydzielina z pochwy może oznaczać wodniaka?
Witam, ostatnio po owulacji (potwierdzonej usg) pojawił się u mnie niewielki (ok. 1 łyżeczki do herbaty) wyciek wody zmieszanej z białym śluzem. Mój lekarz ginekolog nie widzi nic na usg. Mam pytanie czy to może być wodniak usg? (dodam, ze posiew pochwy robiłam wyniki ok)

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Raczej nie, może to tylko normalna wydzielina śród cykliczna.
Pozdrawiam