Czy z zastojem w prawej nerce mogę rodzić naturalnie?

Witam, Jestem w 35 tyg ciaży. Na początku stycznia okazałosię, że ma zastój w prawej nerce. Często czuje ból pod prawą piersią. Wtedy kładę się na lewym boku i powoli przechodzi. Czy mimo to można rodzić siłamu natury?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Najlepiej będzie jeśli skonsultuje się Pani z lekarzem prowadzącym, bo on najlepiej zna Pani stan zdrowia i będzie mógł stwierdzić czy istnieją jakieś przeciwwskazania do porodu naturalnego.