Diagnoza autyzmu dorosłych w Łodzi

Gdzie w Łodzi mozna zdiagnozować autyzm u doroslych (dot. mojej córki ur. w 1988 r.)?

Diagnostyka zajmują się wszelkie ośrodki o profilu klinicznym.
Pytanie czy córka była wcześniej diagnozowana? Kto diagnozy wydawał? Itp I czy przekazał, gdzie dalej kierować się na leczenie/rehabilitacje? W przypadku diagnozy autyzmu wczesne doświadczenia i wywiad maja duże znaczenie, a samo zaburzenie jest zaburzeniem ogólnorozwojowym objawiającym się we wszystkich prawie obszarach najczęściej od bardzo wczesnego dzieciństwa stąd pytania o wcześniejsze objawy i leczenie.

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam

Prosze spróbować dowiedzieć się tam:
"Fundacja Rodzin i Terapeutów Autyzm bez granic"
Siedziba fundacji: Ul. Serdeczna 5 lok.14 , 93-323 Łódź
info@autyzm.lodz.pl

Pozdrawiam AM