Dlaczego czuję ciągłą wilgoć w pochwie?

dzien dobry mam pytanie odnosnie tego ze od wczoraj zaczelam brac ALBIVAG kadefarm globulki dopochwowe poniewaz mam zapalenie pochwy a dzisiaj rano wstalam mokra i caly czas leci mi z pochwy woda a w czoraj mialam badanie ginekologiczne i usg dopochwowe i bylo wszystko w porzadku .co to moze byc z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

Lek. Michał Lenard

Może być to skutek stosowania globulek. Sugeruje stosowanie wkładek higienicznych, lub podpasek w czasie stosowania leku. Pozdrawiam!