Dlaczego mam kołatanie serca przy osłabieniu?

Witam, jakie badania powinnam wykonać przy osłabieniu organizmu przeważnie wieczorem. Kołatanie serca zazwyczaj przed snem z uczuciem spadania. Zawroty głowy, uczucie bycia pijaną. Bol głowy po lewej stronie razem z okiem.Hormony w porządku, rezonans głowy i szyi w porządku. Morfologia też ok. Dodam że mam 30 lat, męczę się z tym juz od 3 lat, przerwami ba lepsze samopoczucie.

Witam! Należy brać również pod uwagę przyczyny emocjonalne (nerwicowe). Badania laboratoryjne mieszczą się w granicach normy, a człowiek źle się czuje. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego; porobią odpowiednie badania, Określą poziom lęku i napięcia wewnętrznego i zaproponują odpowiednią strategię leczenia. W aktualnym czasie mogą być problemy ze specjalistami na NFZ, ale zawsze można skorzystać z wideo-konsultacji. Powodzenia W. Łuczkowski.