Dlaczego mam zaburzenia świadomości?

Witam mam od 5 miesięcy nie wiem co powiedziałem zaburzenia świadomość ciągle zmęczenie nie mam siły mam niedoczynność tarczycy wykryto 5 lat temu biore leki euthyrox 75 miałem tomograf miałem 8 razy więc głowa jest w porządku co mi może być mam 22 lata proszę o poradę lekarską dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Szanowny Panie, jeśli jest Pan już pod opieką neurologa to niestety nie jestem w stanie bardziej pomóc