Dlaczego obraz może odpowiadać zmianom demielinizacyjnym lub naczyniopochodnym przewlekłym?

Bardzo proszę o interpretację wyników MR głowy bez i z kontrastem mojego męża,lat 32.W dzieciństwie przebyte 2 epizody padaczki,zapalenie opon mózgowych.Obecnie nadciśnienie,bóle glowy,drżenie kończyn.Czeste udary w rodzinie. Opis: Mnogie ogniska o podwyższonej intensywności sygnału w obrazach T2 zależnych i FLAIR położone w obrębie istoty białej i podkorowo w płatkach czołowych.Srednica ogniska wynosi 4-5mm.Nie wykazują one restrykcji sygnał u w DWI.Obraz może odp.zmianom demielinizacyjnym lub naczyniopochodnym przewlekłym. Z opisu wynika,ze układ komorowy, przestrzenie płynowe,struktury tylne ok.Brak patol.wzmocnienia po kontraście. Co to może oznaczać?? ?

Pozdrawiam