Dlaczego tak bardzo chcę umrzeć?

Tak bardzo chce umrzeć. Nawet sie samookaleczam. Wole ten bol niz ból fizycznyn.Co to moze byc

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę u psychiatry, gdyż opisane objawy wymagają konsultacji lekarskiej. Bardzo szkoda, że nie wiele napisała Pani o swoim problemie. Na podstawie tak krótkiego opisu nie mogę stawiać diagnozy i istnieje możliwość, że może Pani cierpieć np. na depresję, której dosyć często towarzyszy samookaleczanie. Zastanawia mnie to, co niedobrego dzieje się w Pani życiu obecnie i co powoduje w Pani pragnienie śmierci. Sądzę, że dobrym pomysłem byłaby również wizyta u psychologa psychoterapeuty, gdyż potrzebuje Pani wsparcia i najprawdopodobniej terapii. Mam nadzieję, że podjęcie leczenia umożliwi Pani wyjście z kryzysu.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/