Dobrze ograniczona hypoechogenna masa z widocznym unaczynieniem

Witam :) dalej pytam o guza szyi. wyniki z morfologii są w normie, wizyta u hematologa wykluczyła raka węzłów chłonnych. mam pytanie co to może być. podaję opis radiologa-po prawej stronie dobrze ograniczona hypoechogenna masa o wym. 52x26x36 mm z widocznym unaczynieniem, patologia sąsiaduje z lewą przyusznicą. czy to może być ziarnica? tzn. rak ślinianki podżuchwowej? zaznaczę,nie mam żadnych objawów:gorączki,nocnych potów itp.,czy to może być efekt źle zrobionych masaży i limfa się zebrała?

Proszę udać się do chirurga onkologa - on zadecyduje o dalszym postępowaniu - biopsja igłowa czy chirurgiczna , ja nie będę "gdybał" na odległość bo byłoby to z mojej strony niepoważne i nieodpowiedzialne. zż