Dodatkowe skurcze komorowe przy Betaloc Zok

Od 3 tygodni biore Betaloc ZOK 25 (dodatkowe skurcze komorowe). Od kilku dni tetno spada ponizej 60 (~52-55) a od wczoraj podczas siedzenia czasami czuje sie slabo (uczucie omdlenia trwajacego pare sekund). Dzisiaj lekarz zamienil Betaloc na Atenelol 25 ktory zazywalem kilka lat temu (bez dzialan niepozadanych) i powiedzial ze mozna zamienic go z dnia na dzien. Dzisiaj zazylem polowke Betaloc'u zgodnie z zaleceniami lekarza. EKG i ECHO poprawne. Czy zmiana z dnia na dzien jest bezpieczna?

Milena Lubowicz

Tak, można zamienić te leki z dnia na dzień gdyż należą one do tej samej grupy.
Pozdrawiam