Dodatkowe skurcze po ablacji

Witajcie jestem 3 miesiąc po ablacji z przyczyn WPW, wczoraj leżąc oglądając film dostałem jak sądzę dodatkowego skurczu pojedynczego, uderzenie gorąca i takie jakby chwilowe zamarcie serca i potem mocne uderzenie zakręciło mi sie w głowie... ;( czy to normalne po tych zabiegach ablacji ze sa te skurcze dodatkowe czasem takie uciążliwe, mniemam często takie nazwijmy to delikatne ze serce sie potknie i juz przechodzę do normalnego trybu. Co z tym zrobić?

Witam. Ablacja nie zawsze jest w stanie wyeliminować wszystkie skurcze dodatkowe. Kluczowe w Pana sytuacji jest określenie charakteru skurczów. Powinien Pan bezwzględnie skonsultować się z kardiologiem i wykonać badanie holter ekg.