Dolegliwości podczas zmiany pogody

Witam Chciala bym uzyskac informacji ,bo nie wiem co mi wlasciwie dolega.Moje dolegliwosci powoduje zmiana pogody na niz.Wtedy mam zawroty glowy mdlosci leki nie pokoj i wychodza mi plamy na ciele.Dzieje sie tak jak ma sie na padanie Wiem ze nie ma na to zadnego leku ale tak nie da sie dalej zyc Prosze o pomocne informacjie jakie leki powinnam brac Pozdrawiam

Witam serdecznie. W tej sytuacji trudno zbagatelizować ten problem. W pierwszej kolejności należałby wykonać podstawowe badania krwi rozszerzając je określenie poziomów hormonów tarczycy.