Duszący kaszel przy wydechu u 7-miesięcznej córki

witam moja corka ma 7 miesiecy od dwochmiesiecy ma duszacy swiszczacy kaszel przy wydechu przeszla zapalenie oskrzeli po wypiciu mleka modyfikowanego kaszelsie nasila i dusi czy to alergia na mleko co moze draznic tak oskrzelapozdrawiam magdalena

możliwe że oprócz alergii na mleko ma jeszcze refluks żołądkowy. Powinna pani zmienić mleko na Bebilon Pepti lub nawet Nutramigen, podać leki przeciw refluksowi np. Debridat. Proszę zgłosić się do lekarza na osłuchanie .