Duża ilość skutków ubocznych po zastosowaniu Diorinu

Po 9 dniach brania tabletek Diorin udałam się do lekarza,ponieważ odczuwałam dużo skutków ubocznych. Lekarz zmienił mi tabletki na Madinette i zalecił branie nowego opakowania bez robienia przerwy. Jednak ulotka radzi co innego. Posłuchałam jednak lekarza,czy dobrze zrobiłam? Czy jestem już zabezpieczona antykoncepcyjnie? Dodam,że poprzednie tabletki zaczęłam brać, gdy dostałam plamienie, nie okres.

Aleksander Ropielewski

Nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie mam pełnej oceny sytuacji klinicznej. Normalnie zaleciłbym zastosować się do zaleceń z ulotki, jednak lekarz miał widocznie podstawy do innego postępowania, które najpewniej również jest właściwe.