Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dla osoby pracującej przed komputerem

Ile kalorii powinien przyswajać człowiek pracujący przy komputerze?
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Indywidualne ustalenie dziennej podaży energii jest możliwe tylko w oparciu o dane o wzroście, masie ciała, wieku i płci. W ten sposób, uwzględniając stopień aktywności fizycznej dokonuje się obliczenia CPM - całkowitej przemiany materii.