Gdzie mam szukać przyczyny tych wszystkich dolegliwości?

Witam serdecznie Mam pytanie od ponad roku stale boli mnie brzuch, dziwnie jakby w powłokach, gdzieś na mięśniach promieniują do nogi, w plecy i na żebra wzmaga się przy ucisku, ugniataniu. Badania o razowe niczego nie pokazują a ja jestem bardzo słaba. Do tego od jakiegoś czasu mocno bolą mnie kości, stawy i oblewa mnie silny gorac:( pocę się, dzieją się ze mną bardzo dziwne rzeczy, od drętwienia kończyn po uczucia parzenia, zawroty w głowie itd. Co robić? Diagnostyka ani obazowa ani laboratoryjna nie pokazuje praktycznie żadnych odchyleń od normy.

Witam! Jeżeli nie ma potwierdzenia laboratoryjnego dla odczuwanych dolegliwości, to zawsze należy brać pod uwagę tło nerwicowe z tzw. somatyzacją. Proponuję zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zbadają i zaproponują odpowiednie postępowanie. Jeżeli są odległe terminy, to zawsze można skorzystać z gabinetów prywatnych. Być może wystarczy sama psychoterapia, ew. ze wsparciem lekami przeciwlękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.