Gdzie szukać pomocy przy moim złym stanie psychicznym?

Witam nie mam sily juz walczyć... To mnie przerasta problemy w pracy w domu wieczny stres i ta nie pewnosc o jutro nic mnie juz nie cieszy chcialabym ze sobą skończyć ale nie moge bo mam ogromny kredyt do splaty i nie chcę nikogo z nim go zostawiac gdzie szukać pomocy?

Dzień dobry, opisywane przez Panią problemy mogą być objawami depresji. Najlepiej najpierw należaloby to skonsuktować z psychoterapeutą - depresję leczy się przede wszystkim psychoterapią, czasem włącza się również leczenie farmakologiczne. Bezpłatne konsultacje psychologiczne są dostępne najczęściej w Poradniach Zdrowia Psychicznego, w Specjalistycznych Poradniach przy PCPRach. Najszybszą pomoc uzyska Pani w prywatnych placówkach. Jeśli myśli samobójcze nasilą się, warto wówczas udać się bezpośrednio do lekarza psychiatry, najszybciej w takiej sytuacji można uzyskać pomoc na Izbie Przyjęć w najbliższym szpitalu psychiatrycznym.