Granice miąższowo zatokowe ostre, warstwa miąższowa prawidłowa

Witam. Bardzo proszę o interpretację. Bardzo niepokoi mnie wynik USG jamy brzusznej. Wątroba prawidłowa, pęcherzyk prawidłowy. Trzustka hyperechogeniczna, prawidłowa. Sledziona w normie. Wielkość, położenie i obrysy nerek prawidłowe. Nerka prawa 10,17x4,57 cm, lewa 11,66x4,04 cm. Granice miazszowo zatokowe ostre. Wartswa miazszowa prawidłowa. Z gory dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na tym etapie nie jest to niebezpieczne. Wskazana kontrola.