Grubość endometrium w 13 dniu cyklu

Witam, czy endometrium w 13 dc wynoszace 0.541 cm, cykl wywołany luteinę, 7 tygodni po pettinngu, badanie w 2D. Czy grubośc jest ok? kiedys byłam u lekarza w 10 dc i mialam 0.425 cm. Czy grubosc endometrium moze wskazywać na ciaze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można zweryfikować ciąży. Proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.